Absolutní spokojenost

11. srpna 2012 v 2:50 | Hifi |  Odpadkovej koš
Omfi.
OMFI!!!
Musím si pořídit pořádný sluchátka. Žádný pecičky do uší ani ne za dvě stovky a už vůbec ne notebookovej reprák, co stojí za hovno (i když je tak hezky vbudovanej a vůbec vypadá totálně cool)
Je půl třetí ráno, mám v sobě kafe, nemůžu a nechci spát, píšu si tu pwp (omfi... fix mě zabije, mám už přes 1800 znaků svojí části a nedostala jsem se k sexu, takže to asi zase zůstane na ní a... ona mě fakt zabije) a poslouchám tohle:


A čmajzla jsem batrovi jeho dokonalý rasta Skullcandy sluchátka, kvalitní, žádný šmejdy, abych nerušila, bo on už chudák spí, nevím, co mají všichni s tím spánkem (no oukej, já jsem předevčírem spala 15 hodin v podstatě v kuse, takže nemám co říkat... krapet rozhozenej režim o prázdninách, no jo, Keigh i Err (blbé jméno, fakt, beby, přejmenuju tě, píšu to už potřetí) mi nadávají, pomoc, a omfi, už zase píšu super dlouhé nikdy nekončící věty a závorky, kua) a jako teď si to tu s nima pouštím a píšu do toho jak se Ian s Geem tak krásně mazlí a rozpouštím se u toho a prožívám earorgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasm! (konečně konec věty)
Jů, mi na temhle blog někdy někdo napsal komentář? *čte*
Jů, a není to komentář od nikoho, komu jsem dala adresu na tenhle blog a vlastně od nikoho, koho znám! Jů jů jů! (všimněte si, krátká věta)
omfi ta skladba je tak krásnáááááááááááááá.
Prožívám pocit totální eurofie. Asi bratrovi ty sluchátka nevrátím. Muhahahhaha. Škoda že teď nemám litr a půl na sluchátka. Aaaaaah. Potrebujem ich! A on poslúchá len hociaké sračky. DnB a čo ja viem čo všetko. No oukej aj to je niekedy fajn. Ale ja poslouchám fakt... svělé věci, prostě! Nemůžete nějaký techno srovnávat s klavírem nebo smyčcovejma nástrojema~ Ah, asi na ty housle fakt začnu hrát. I když mi to spousta lidí vymlouvá. Já vím, že je to super těžkej nástroj a že když totálně flákám něco tak lehkého, jako je klavír, kde jenom mačkáte jednotlivý klávesy a každá nota má hezky jednoduše svoji vlastní klávesu jenom pro sebe, asi nemám na to hrát na něco tak dokonalého a dokonale složitého, jako jsou housle, ale... awwww, já je totálně miluju! Znáte VSQ? The Vitamin String Quartet. Najdete je na YT, jsou to (překvapivě) čtyři naprosto dokonalí lidé, konkrétně tři muži, jedna žena (a ta hraje na cello... celloooooooooo!!!) a dělají jakože fakt totálně profesionální nejvíc dokonalé covery na známé písničky třeba právě od MCR, ale třeba i od Lady Gagy nebo Adele. GD, 30STM, Paramore, Linkini... omfi totálně je za to miluju! Protože dnešní umělci vůbec nejsou tak špatní, jak si spousta lidí myslí a taky na ně spousta lidí nadává (teda... já mám zrovna všechny z výše uvedených ráda, ale je mi jasné, že se najdou tací, co proti nim něco mají, hlavně ti ze starších generací), jenom používají špatné nástroje a moc techniky. Když totiž vezmete jejich hudbu, každou jednu jednotlivou skladbu, a zahrajete je na normálních nástrojích jako jsou klavír, housle, kytara nebo flétna (etc., of course), případně je dáte zazpívat někomu z fakt dobrý coveristů, vznikne vám něco totálně nejvíc dokonalého, jako, fakt, protože ty skladby v sobě něco mají, oni tu hudbu dělat umí, oni do toho vkládají ten kus sebe a je to fakt dobré! Jen blbé je, když se stanou komerčníma. Já proti některým, hlavně rockovým odvětvím dnešní moderní hudby vůbec nic nemám, sama to poslouchám, ale na klasické nástroje nic nemá.
viz. TA NAPROSTO DOKONALÁ SKLADBA VÝŠ, OMFI, OMFI!!!!
*double earorgasm*
Já tady takhle spokojeně umřu štěstím, jo?
Hned co dopíšu to pwp,
muhahaha.

PS: Mám podezření, že ta skladba je taky od VSQ, protože tam slyším všechny 4 nástroje a vpravo mi to nabízí video od nich. No, je to možné. Oni jsou dokonalí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 noise. noise. | 11. srpna 2012 v 16:20 | Reagovat

čo tam sakra tak dlho robia? Ja by som sa na Ianovom mieste (alebo Gerardovom) už zbláznila od toľkého naťahovania... A PÄŤ MINÚT! Do piatich minút mal byť v ňom. TO SI NAPÍSALA TAK VEĽA O PIATICH MINÚTACH?! *umrela*
mimochodom... hentú verziu tiež milujem. A chcem donútiť kamaráta aby sa to naučil. Ale ten pako je ukrutne lenivý tak sa toho asi nedočkám.

2 Hifi Hifi | Web | 11. srpna 2012 v 20:29 | Reagovat

[1]: Ja za to nemôžem, ty si ich poslala hocikam dopiče! xD
Musí, musí, musí, je fakt úžasná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama