Někdy, třeba v hodinách matiky, si musím udělat seznam názvů pro články, abych sem pak měla co psát

1. září 2012 v 2:39 | Hifi |  Odpadkovej koš
Nom, ne, nemám co říct, jen mám poslední dobou potřebu vykecávat se častěji než obvykle.
A taky jsem právě konečně dobetovala Podstatu. Po... měsíci a půl? Dvou měsících? Víc? Netuším. Nemám absolutní pojem o čase. A to kdykoliv, i během školního roku, i když je fakt, že o prázdninách se to ještě zhoršuje.
Děsí mě to. Bojím se jich. Jsou tak jiní. Tak moc. Fakt se bojím, Keigh. A ano. Propast na obě strany. A mně to nikdy moc nešlo, držet rovnováhu.
Um, a ani nevím, jestli mi to pomohlo. Myslím, betování Podstaty, přečíst si ji celou od začátku. Jo, jsou tu věci, ve kterých jsem se ujistila, že je tuším správně, i pár věcí našla, co jako, jsem nezaregistrovala vůbec, takže jo, našla jsem i něco novýho, ale... nic převratného, žádná nová myšlenka, nic, co by mi nedalo spát, teď, až si za čtvrt hodiny lehnu do postele, pokud teda zas nesáhnu po [Poe v šestém pádě]. (Poovi?)
A to jsem si slíbila, že budu aspoň od té středy chodit spát do jedné, abych si zvykla na to, že přichází září...
No jo, teď už je prvního.
Ach jo, (vracím se k Podstatě) děsí mě (hahahah) i to, že už tu vlastně není nic moc, na to bych mohla přijít. Nom, jako... pořád nevím, co se stalo tu noc, co si z ní Math hovno pamatuje, a tak, ale třeba tohle mě z nějakýho důvodu totálně nezajímá, tak nevím. A netuším proč. Možná proto, že na to Keigh moc poukazuje, to mě aspoň napadlo jako první, jako, že je to kvůli tomu. Sakra, píšu nějak moc rychle, určitě tam bude hora překlepů, znám se. Piče.
Tak ani moc ne.
Ummm, a zase jsem na ofic. blog nenapsala nic na TT a to jsem měla nápad na takovou totálně super povídku. Ale teď už se mi to psát nechce, i když mám ještě minimálně šest hodin, než to změní. I když by si to ten/ta, co tenhle týden dělá výběr nejlepších článků, asi nepřečetl/a, co...? Sakra, nějak jsem si zvykla, že vždycky, když už nějakej článek napíšu, je ve výběru. To je celkem... narcistický, asi. Štve mě moje sebevědomí. Strašně se podceňuju a strašně se vyvyšuju nad ostatní v tupém egocentrismu najednou. Trochu schíza, no.
I když musím uznat, že ze sociálního hlediska je pro mě, děvku, ta druhá možnost prostě pohodlnější.
...Děvka, vždyt to říkám.

Měla bych jít spát.
Nechce se mi.
Vážně mám poslední dobou nějak moc chuť se vykecávat. To zní... nebezpečně.
Sakra.


"A bůh neexistuje."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emanuela Emanuela | Web | 1. září 2012 v 3:00 | Reagovat

co od Poeho čteš?)) jinak taky mám období, kdy furt potřebuju mluvit a naopak, ky nesnáším, když se mě kdokoliv na cokoli zeptá)

2 Hifi Hifi | Web | 1. září 2012 v 15:41 | Reagovat

[1]: Jáma a kyvadlo a jiné povídky - myslím, že tam jsou úplně všechny, který kdy napsal, ale nevím jistě. Nom, no jo, to asi všichni. Chtělo by to najít nějakej střed.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama