Přiznejte se, koho ještě překvapuje, že nemám nadpis?

4. září 2012 v 22:20 | Hifi |  Odpadkovej koš
Nom...
Takže.
Pravděpodobnost 5-10%, že uvidím fix.

Bojím se tě, zlato. Slušně. Nevím, co o mně víš a už jenom TO mě děsí a představa, že o mně budeš vědět ještě VÍC, jestli to vůbec jde, je opravdu děsivá.
Protože to bys byla už DRUHÝ ČLOVĚK, CO TOHO O MNĚ VÍ VÍC NEŽ JÁ, BAHCBAHISB!!!

Nom, a pak jsem chtěla říct, že sedíme teda jako s Janette spolu. Samozdřejmě. Ale v první lavici. I tak třídní říkala, že tipuje tak maximálně měsíc, než nás rozsadí. Třída uzavírá sázky. Musíme jim to překazit a vydržet celej rok!
FUUUUUUUUUUUUUU(CK YOU)! (To jako na třídní)
Po svícnem bývá světlo tma, že jo.
Nějak moc caps locku dneska, co?
Nom, a co jsem to ještě... jo, mohla bych sem hodit tu povídku, co? I když se v těch spamech stejně brzo ztratí.
Ve čtvrtek mám první hodinu klavíru po prázdninách a... hehe... celý ty dva měsíce jsem na něj ani nesáhla. Teď něco zkouším, sotva umím to, co jsem uměla v červnu, natož další věci. Musím zvládnout aspoň čtyři skladby. Nějaké tři etudy dám hned, etudy jsou stupidní, pokud mám u sebe teda dost etud vůbec. A pak nějakou normální skladbu, přednes, hm, hm. To bude trochu problém.
Takžeee...
Zítra vstanu tak v sedm, jak se znám, začnu pobíhat po bytě, řvát na bratra za compem, co se sluchátkama neslyší a spícího otce, že mě nevzbudili, rychle si sbalím a v 7:39 vypadnu na bus, abych jako dítě štěsteny jen tak tak stihla bus 7:40, že jo.
A pak si dám kafe. Kupodivu je i to matový docela dobrý.
A ve škole končím... *čumí na online rozvrh, papírovej se... heh... vytratil?* 15:10, pak jedu domů, kdy mi to jede domů? *čumí na online jízdní řád, papírovej... heh... není?* 15:22. Fajn. Takže tak ve tři čtvrtě se doplazím domů i s mlíčím pro králíka, předpokládám. A pak půjdu spát. A vstanu v půl šesté. A pak budu hrát na klavír. Tak do... no, jak se znám, otevřu k tomu notebook, takže s přestávkama a večeří do devíti, čistýho času tak... hodinu?
Stihnu se za hodinu naučit čtyři skladby? Jestli jo, jsem geniální (dost lidí mi to tvrdí, tak to pokouším, ha, ha, děsně vtipné A tak jako, nějak se to zjistit musí, ne? A nenávidím kecy okolo IQ). (Vlastně nenávidím hlavně ty lidi, co mi tvrdí, že jsem geniální, ummm. I když uznávám, že chápat fyziku s Kadečkovou je docela obdivuhodný. Už máme jinou učitelku a chápe to celá třída. Trochu mě to mrzí xD) (Ummmm, JSEM ZLÁ.) (Moc závorek a zase ten caps, co?)

Abyste si nemysleli, že si myslím, že vás to zajímá. Já jen, abych věděla, co se zítra děje. Než si zase zapamatuju rozvrh, bude to tak čtyři roky trvat. Sice mi v oktávě bude rozvrh z kvarty k hovnu, ale tak... víte co.

A máme mluvnici, tvrdí Janette, a nemusím nosit učebnici. A nemusím nosit učebnici na fyziku. A na matiku potřebuju tužku a úhloměr a obaly a kružítko (na učitelčiny oči, asi?) (mám dvě kružítka, tak dvě oči, ne?) a trojúhelník s ryskou.
A FUCK YEAH, konečně jsem si nechala spravit brýle, takže už mi nepadá sklíčko do rýže, kdy jím (to je tak, když se někdo hodně klepe, když se gebí, nebo, v mém případě, hází facepalmy) (nebo když pšiká, ale to taky není můj případ, tak nevím, proč o tom mluvím)
Mám dánskej jednosvazkovej kartáček! (Pojebaný rovnátka.)
A už můžu jíst chleba i s kůrkou, úspěch, co?
I když mám zítra k svačině housky. Neměla bych si na ně dávat tu debrecínku, je hnusná, ale pořád je tam kiri. A bio tvaroh. A tak.
To já jenom, že čtu ráno svůj blog ještě před tím, než si dělám svačinu, tak se vyplatí si to tu hezky napsat, um.
Bájo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babu Babu | Web | 5. září 2012 v 13:25 | Reagovat

Tady to zase vypadá jinak O_o Miluju tvoje záhlaví, tvoje menu, ty známky (asi bych si jich taky měla do toho menu.. které nemám, pár nacpat), dle mého DOST DOBRÝ pokus o haiku, tu poznámku o délce menu i ten gif xD
A ještě jsem zažila při čtení článku wtf moment, když jsem přemýšlela, jak chutná mátový kafe... až mi došlo, že to není mátový kafe bez čárky, ale kafe z automatu. Asi. Že. Hrabe mi. Školaaaaaa *hysterický záchvat a bití hlavou do stolu*

2 Hifi Hifi | Web | 5. září 2012 v 21:09 | Reagovat

[1]: No jo. Ale pořád je to šedé, co? :DD Hej, svoje záhlaví miluju taky, díky xD Dobrý pokud o haiku? Je to úplně mimo... hlavně to první. A to druhý zas nemá takovou myšlenku. Prostě píčovina.
Heeh... tak to srry, mi nenapadlo, že někomu nedojde, že matový kafe je z... no, matu, automatu :DD
Omfi, do hlavy ne, DO HLAVY NE!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama