A my vystoupáme níž

23. října 2012 v 23:09 | Hifi |  Odpadkovej koš
Neví někdo, čím to že mám poslední dobou takovou chuť vysmívat se Klusovi?
Ale to nic. Poslední dobou mám vůbec nějaké zjebané nálady.

Udělala jsem ty oblíbený odkazy, hellyeah, konečně jsem udělala ty oblíbený odkazy! Sice jsem je ještě nehodila do tý, ehm, funkce v nastavení, takže mi to neukazuje nejnovější články, ale to snad udělám zítra, prootže nejdu do školy a vrátím se asi ve dvanáct, možná až v jednu (což je dost dobré, vzhledem k tomu, že jsem měla psát tři písemky a končit ve tři).
A každý odkaz dostal svoji barvičku, takže teď jsou to nejbarevnější na mém blogu, hah.
Čili:
1) Kdyby měl někdo dojem, že jsem na něj zapomněla, nechť se prosím ozve. Neberu to jako přehnaný egoismus, protože já sama jsem přehnaně egoistická. A taky sklerotická.

2) Kdo má problém se svou barvou, nechť se ozve xD

3) Jste řazeni podle abecedy, aby se jako neřeklo. Ale pokud neumím abecedu a vy máte být jinde, tak se ozvěte, ehm.

Né, prostě mám jenom radost, že jsem zvládla něco tak triviálního jako odkazy. Huahuahau. Jsem prostě tak dobrá, že? (I když by asi bylo užitečnější, kdybych napsala ten mail, že chci do školy. Sakra. Vždycky si na něj vzpomenu až když je pozdě večer a já nechci vypadat jako že vysedávám do dvou do rána u kompu.)
...Prostě mám jenom pocit, že nic jinýho než tohle nezvládnu. Dokonce jsem si dneska ani neudělala žádnej čaj, kromě těch dvou hrnků toho ohavného něčeho, co dělá matka ráno a nazývá to čajem. Jaká tragédie.
Jinak jsem se ale dneska ulila z těláku, takže vlastně fajn. Sice jsem přišla domů o hodinu a půl později, ale tak mně to za to stálo. I když to vystoupení bubeníků mělo blíž k označení hrozné, než skvělé, a Portík si o mně musí myslet, že ho balím, jak jsem se k němu tiskla. (Ale nemůžu přece za to, že byl ode mě na té straně dál od toho všeho... hluku.) (A taky mě k němu cpala Janette, která se taky snažila dostat co nejdál od jakýchkoli bubnů.) (A taky vydával teplo. Ehm.) (A taky mě bavilo házet mu pořád na hlavu cvakátka. Která se asi nejmenujou cvakátka. Nevermind.) (Mimochodem, je docela divný, že mi začíná přestávat nikdy nebýt zima - kdo nepochopil, nikdy mi nebývá zima, ale poslední dobou někdy ano. A to znamená, že přestávám být nemocná, způsobovala mi to štítná žláza, kterou mám nějak v háji. A... já nechci být zdravá! Vyhovovalo mi to. Nepřibírala jsem, nerostla jsem, nemusela jsem jíst, nemusela jsem spát, nebyla mi zima - samý výhody jenom za to, že musíte ráno před snídaní spolknout pár prášků. Já to chci zpátky! Přemýšlím, že je na chvíli vysadím, jako, ty prášky, a třeba se to zase zhorší - a tím pádem zlepší. PaneIane, tomu se říká "výhodné být nemocný". I když většinou, když tohle řeknu, myslím tím, že nemusím do školy.)
Zase hora závorek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tajomna tajomna | Web | 24. října 2012 v 11:22 | Reagovat

taká farebná som ešte nikdy nebola :D
a nemrnč,pekne vyzdrav!ja  mám presne opačný problém, som chorá a nechcem odísť zo školy lebo potom nemôžem nič stihnúť..ale vyzerá to,že ten boj vzdám

2 Bess Bess | Web | 24. října 2012 v 21:14 | Reagovat

Já oblíbený odkazy už vzdala, protože je dobrých blogů hodně a já se nemůžu rozhodnout, koho bych posadila na ty čestný místa u mě v menu :D Tak je mám všechny právě jen tak, abych viděla nejnovější články ale nezobrazovalo se mi to na blogu a jsem happy :D
Vždycky mě dlouho trvá než se k něčemu dokopu.

3 Jimmy Mindfucker Jimmy Mindfucker | Web | 24. října 2012 v 23:22 | Reagovat

(závorky jsou totiž kůl.)

(Fakt že jsou.)

(Díky za barvu a za všecko, modrá je dobrá!)

(Nemyslíš těmi hnusy rychločaje? Ty si ráno dávám a je to děsně hnusný. Ale i kdyby se rychločaj dělal pomalu, byl by stejně hnusnej.)

4 Hifi Hifi | Web | 25. října 2012 v 11:00 | Reagovat

[1]: Vzdej. Většinou je horší chodit nemocná do školy než doplňovat, na cos chyběla :D

[2]: Mně to nepřijde jako čestný místa teda :D Uh, no jo, lenost umírá poslední.

5 Ela Ela | Web | 25. října 2012 v 14:08 | Reagovat

Kluse moc nemusím. Jenom to příjmení je vcelku dobrý. Být jím, tak se přejmenuju na Flus. No dobře, to bych neudělala, ale varianta je to dobrá.
Mám dojem, že závorky chystají invazi. Mně se v článcích taky množí. Snažím se je odstřelovat, ale furt se vracejí.
A čaje piju, jenom když jsou studený a když mám opravdu žízeň.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama