Tři roky

11. října 2012 v 17:44 | Hifi |  Odpadkovej koš
Sice jsem z poslední hodiny zdrhla asi o dvacet minut dřív, ale bylo mi to k ničemu - někde po cestě do školy se mi podařilo ztratit klíče, a bratr jel pryč, takže jsem musela počkat, až on přijede do Tnv, aby mi dal svoje. (A teď nesmím vypadnout. fuck. Teda ne, že bych se někam chystala.)
Tím pádem jsem jela busem se svojí spolužačkou. Nemáme se moc rády, asi tak jako "předstíráme, že spolu vycházíme, protože jsme přece taaak slušné a hodné a přetvářka je fajn, ale jinak je ta druhá kráva". Prostě je... výhodnější a jednodušší dělat, že spolu vlastně fakt vycházíme, než na sebe každý den štěkat, žejo. Ne že bych přetvářku milovala, naopak, ale tak ono je to jiný, když to víme nejen my dvě, ale úplně všichni.
Abych to zkrátila, bydlíme ve stejnym městě (a chodily jsme spolu i na základku, i do školky), dokonce naše paneláky stojej hned vedle sebe, a když už jsme byly skoro u nich, přišla k nám... naše bývalá spolužačka.
OMFI.
Nebudu tvrdit, že se změnila tak moc. Ale... omfi, omfi. Místo normálně plavých má fakt světlounké vlásky a její pleť je taká pomalu poloprůsvitná, takže vypadá jak nějaká malá drobná víla.
O to mi ale nejde. Kdybyste ji slyšeli.
"Páni, vůbec bych tě nepoznala. Úplně jsi se změnila."
Já vím, že bydlí ve Švýcarsku, takže jasně, že mluví trochu jinak, ale...
"Můžu tě objemout?" Ano, stvoření z vodních par.

Jsou to tři roky, co jsem ji viděla naposled.
Tři roky.
Tři.
Roky.
Jak jsem se doháje za tři roky změnila já?
"Pořád máš ráda koně?" Ne. Jo, hele, už nemám ráda koně. Ale pořád mám sbírku pohledů a sakra nevím co s nima. Hej, nechce někdo sbírku pohledů a koňma? "Ne, díky, to si nechej." A lehce mě strčí. Tak lehce, že to skoro necítím.
Co se to stalo s holkou, která dělala karate?
Viděla jsem přízrak.

A já, já jsem si akorát nechala narůst a pak zkrátit a obarvit vlasy, objevila anime, yaoi, yuri, začala se zajímat o Japonsko, pak zase přestala, narazila na Keigh, objevila Lostprophets, začala hrát na klavír, ujasnila si, co chci v životě dělat, překopala svoje hodnoty, vzdala se povrchního sociálního života, začala pít jenom vodu, zamilovala se do rýže, začala a pak zase přestala chodit do keramiky, shlédla celého Naruta, což byla šílená ztráta času, zamilovala se, asi třikrát brečela, hodně nadávala, viděla Tgug, Ai a Maiko a nakonec si vybrala střední školu, na kteru chci přestoupit.
No dobře, možná jsem se přece jenom úplně neflákala. Nebo jo?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maiko Hatake Maiko Hatake | Web | 11. října 2012 v 17:49 | Reagovat

Mai rychlá, Mai stalker.

A ty ses rozhodně neflákala..Ona se mohla změnit takto a ty ses změnila zas jinak, co naplat.
Každopádně..proč si ji představuju jako Lenku z HP? xD

2 Hifi Hifi | Web | 11. října 2012 v 20:05 | Reagovat

[1]: No, když k Lence dosadíš pusu Harryho z 1D, vlastně to celkem sedí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama