Všichni tady umřeme

26. prosince 2012 v 17:56 | Hifi |  Odpadkovej koš
Je mi vždycky tak líto, když lidi nepochopí, co říkám a jak to myslím, ale zároveň je to strašně milý. Ten pocit, že čím víc se svěřuju, tím víc lidi matu a tím víc mám soukromí. Příroda forevr. To jako paradox.
Třeba ten nadpis. Je to věta, kterou říkám skoro pořád. Vlastně žádné skoro. Říkám ji pořád. Už asi rok. Hm, to asi víc, but nevermind. Nadává mi za to už i Janette. Na druhou stranu, to hlavně ona to musí poslouchat. Je to takovej můj reflex, říkat to skoro na všechno, že si z toho až děláme prdel, má to dokonce vlastní parodii, občas mi Janette i počítá, kolikrát za den to řeknu nebo tak. Ale nikdo vlastně neví, co to zmanená. Ani ona ne. (Možná ani já ne.) Ne že by to mělo nějaký super mega důležitý poselství skrývající klíč k oživení Kurta a Amy. Jenomže ono to kupříkladu není vůbec pesimistický. Prostě jen... tu všichni umřeme. Vlastně to může být dost dobře povzbudivé. Hej, všichni tu umřeme, tak si pospěšte a užijte si život, dokud ho máte! Nebo taky třeba, nebojte, umřeme tu všichni, nikdo v tom nebude sám! Nebo doprdele, ta učitelka je fakt kráva, buď ji zabijeme, nebo tu chcípneme, pojďme se spojit k té první možnosti! (Smrt sdružuje.) Je to... stížnost a sdělení a povzbuzení a hláška a pojebaná věta, které se nemůžu zbavit, protože neznamená nic a říká všechno.
Kupříkladu.
Pak mi všichni vyčítají, že jsem na ně strašně hnusná. Ale to 'Chcípni,' které říkám fakt totálně všem, (co tu umřou,) vůbec není hnusné. Prostě je to pro tebe jenom lepší, než mi něco říkat, kejmy. Ztrácíš čas, sereš mě a já tě nechci poslouchat, najdi si něco produktivnějšího, takže prostě chcípni, tvoje existence mě otravuje. No dobře, tohle hnusně zní. Ale já to tak nemyslím. Hm, super. Dokonce ani když to chci vysvětlit, tak to nedokážu.
Nevadí.
Vlastně tenhle článek píšu jenom proto, abych sem dala tohle:
so fucking amazing.

Jinak, jsou Vánoce a já mám chuť chodit po světě a říkat "No a?". Protože... no a? Nemám Vánoce ráda. Jako, ne že by mi vadila jejich vlastní podstata, ale trávit je s matkou, otcem a bratrem? Vážně? Když se nedokážeme ani v ten jeden jediný den nepohádat? Když se nabídnu, že teda ten stromek ozdobím, zeptám se, jaké barvy chtějí, všichni nechají výběr na mně a pak mě stejně strašně seřvou, že je modrostříbrný? A když další den trávíte s další rodinou a ten další znovu a znovu a zítra ještě někdo přijede a hele, je konec prosince, všichni se najednou musíme mít rádi, i když se jinak nesnášíme! Já nevím jak vy, ale já zvládám nenávidět (a milovat) celoročně.
A teď mě ještě chtějí vytáhnout někam ven na latte s tím, že celý den jenom sedím u kompu a nic nedělám.
Víš, mami, tak mi najdi něco lepšího. Tak mi najdi něco, co můžu v téhle domácnosti dělat a bude mě to bavit, kromě toho, že z ní budu utíkat.
Nevíš, co?
Úsměv.
^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Seš mi fuck. Seš mi fuck. | Web | 26. prosince 2012 v 19:30 | Reagovat

"Kurva, Tak určitě, Chcípni, Víš co, Why not, Hehe. "
Každej řikáme nějaký slova pořád. Potřebujeme to, víš co. [Jo a díky za komenty na blogu- já jen, že píšu odpovědi rovnou tam.]

2 Angel Angel | Web | 26. prosince 2012 v 20:00 | Reagovat

Jo. Rodina forevr. Ale já se s nimi ani nepokouším hádat. Vždycky, když na mě něco řve, jenom se snažím být hlasitější se svým "Jo, mami, já vím, fajn, jo, jo, jo, dobře, jo, dobrý, mami, jo, jo, jo!" a dělám to, dokud nezmlkne. Což je dost často. A pak si stěžuje, že Vánoce netrávím s rodinou, nýbrž s Dr. Housem. :D
...Hodně štěstí...

3 May May | Web | 28. prosince 2012 v 8:36 | Reagovat

Já například na tom nevidím vůbec nic špatnýho ani pesimistickýho. Tak všichni chcípnem, a co? Náhodou se moc těším. A na lidi buď hnusná dál, nic jinýho si nezasloužej.. ohledně rodiny.. někomu se nepoštěstí no, ale ber to tak že budeš moc už brzo vypadnout..

4 G. Hammerlik G. Hammerlik | Web | 28. prosince 2012 v 20:13 | Reagovat

Mňa by matka za hento zdrala z kože. A ona to aj robí. "No a čo veď aj tak zomrieš?"
"Ježiš, prestaň tak hovoriť."
"Popieraš to?"
"Choď do svojej izby keď nevieš povedať niečo pozitívne."
Vzhľadom na to, že mamino chápanie pozitívneho a negatívneho sa značne líši od môjho chápania môžem si ísť rovno vyzerať jazyk a bude kľud.
Vianočný stromček ako po výbuchu a zrážke s cirkusom
"Toto má byť ZASE ČO?"
"Chcela si stromček."
*Vražedný pohľad*
Vianoce forever. S týmto ma serú no niekedy  mám pocit , že práve kvôli tomu nikdy neodídem z domu. To ten nekonečný divný súcit.
Bezomňa by sa nudili.

5 Huuuu fixfixfixfixfixfixfixfixfixfixfix Huuuu fixfixfixfixfixfixfixfixfixfixfix | 29. prosince 2012 v 3:38 | Reagovat

Teraz neviem, či je lepšie, keď počas vianoc v rodine vypukne neúnosné sexuálne napätie a všetci chcú zrazu šukať ako králiky, alebo hádky.

Prečo majú britské domy tak ukrutne tenké steny?! Sakra. Sakra. Ja často hovorím sakra. Vieš, že som si to doteraz neuvedomila?

6 Zasefixfixfixfixfixfixandwe'reallgonnafukingdieeee Zasefixfixfixfixfixfixandwe'reallgonnafukingdieeee | 29. prosince 2012 v 3:43 | Reagovat

Čo je mimochodom pesimistické na tom, že umreme?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama