Ponížený

30. prosince 2012 v 3:00 | Hifi |  Písemnosti
Zdravím, dětičky *zapotácí se* Fakt se mi solidně motá hlava. Možná to bude tím, že už jsem se docela obstojně dlouho normálně nevyspala. But nevermind. Zítra jdeme s Janette na Hobita, viděl to někdo? o.O Recenze, co jsem zatím četla, byly krutě schízácky rozpoluplné.
Mám pro vás další povídečku, která tentokrát nemá věnování. Protože chci strašně moc lidem něco věnovat. Ale nejspíš je nejvíc ze všeho pro Jolly, protože mi pořád něčím dělá radost. A pro Ang, protože ji totálně miluju. Bejb, my dvě spolu rozkucháme Podstatu tak, že kdyby se to sepsalo, bylo by to delší než Podstata sama. A myslím, že nám to bude trvat tak týden. A taky pro koni, protože - hej, koni, došel ti vůbec můj dopis? o.O No prostě pro všechny, protože bych takhle mohla pokračovat donekonečna.
No, já jsem fakt totálně vygumovaná, tak, že nejsem schopná napsat ani hlavičku. Bude vám muset stačit fakt, že je to originální a sepsané v jeden jediný den, což je u mě fakt jako, totální úspěch. A že je teroeticky možné ukecat mě k pokračování, protože by z toho teroeticky mohla být dobrá kapitolovka. Hehe.

Warning: násilí, shounen-ai, vydírání; celkově asi 12+Nádech.

Ještě, ještě, ještě, ještě, ještě! Jeď!

Výdech.

Kamínek, malej, ale zkazí to, vykolejí, neudrží se, ještě se ohlíží dozadu - pád. Odře si lokty. Ale to je nic vzhledem k tomu, s čím teď může počítat.

Smích. Někdo do něj kopne.

"Myslel sis, že nám utečeš, jo?"

"Sráči!"

"Naivní magore."

Pokusí se zvednout, ale ve chvíli, kdy ho někdo popadne a hodí s ním na kapotu nejbližšího auta si přeje spíš, aby mohl zůstat ležet, dokud neodejdou. Schoulit se do klubíčka a tiše kňučet. Takhle neudělá nic.

"Rychle!"

Prohrabávají mu kapsy, vezmou peněženku, mobil i klíče, myslí, že nevědí, kde bydlí, spíš aspoň doufá. MP3jka i se sluchátkama je taky jejich, stejně tak občanka, jen tak zastrčená v košili. Vezmou mu všechno. Jasně, že mu vezmou všechno. To je to, co potřebují. Všechno. Pocit destrukce. Ne prachy. Oproti nim je kostelní krysa. Ze studeného, opuštěného, hnijícího kostela. Nikdy si nemyslel, že je na tom nějak špatně, dokud nepotkal je. A to ještě nejsou z té totálně nejvyšší vrstvy. Nikdy si nemyslel, že mu někdo může ublížit, že se nebude umět bránit, dokud nepotkal je. Zapře se někomu do hrudi, snaží se odstrčit ruce, tím pevněji ho drží, bolí to. Doufá aspoň, že ho tolik nezbijou. Ví, že někdy jim jde fakt jenom o to, že přijde o co nejvíc. Potřebují, aby přišel do školy. Potřebují, aby viděli, co z něj zbylo. Obláček deprese a ponížení a ztracenosti.

Slyší, jak někdo z nich něco dělá s jeho kolem, patrně ho zničí tak, že už se nebude dát opravit.

"Ještě něco?"

"Ne."

"Zbijem ho?"

"Jděte napřed, Liz bude čekat. Trochu mu vysvětlím, že před náma se nezdrhá," - Ale klaní, no jasně, pomyslí si - "a pak za váma přijdu."

"Okej."

"Co tohle?"

Další řinčení kovu, asi kopli do kola, v hlase je úšklebek. Šetřil na něj celé prázdniny, padly na to všechny brigády.

Někdo mu ještě jednou vrazí, má pocit, že tu čelist musel přerazit, navíc mu prsten natrhne ret a několikrát škrábne, další ho prudce zatahá za vlasy, škubne s jeho hlavou. Moc toho nevidí. Má přivřené oči. Nechce to vidět. Nechce vidět, že nemůže nic dělat. Slyší kroky. Možná, že jednomu by se vytrhnout mohl...? Jo, oproti nim je to tintítko jak něco, ale co kdyby? Dokáže běžet dostatečně rychle. Snad. Pořád jenom doufá. Měl by spíš něco udělat. Ticho. Už odešli. Otevře oči, týpek, co tu zbyl - překvapí ho, že je to zrovna ten, co je vede, že ho tu tak snadno nechali, nemusí bejt pořád někým obklopenej? - jej drží za jednu ruku nad loktem, druhou mu sice strčili pod vlastní záda, ale je volná, cizí koleno tiskne jeho nohu k autu, bolí ho záda. Opatrně se podívá do jeho obličeje. Hledí za svými kamarády.

Za ruku pod zády se zapře, nějak se zvedne na nohy, otočí se a zkusí se rozeběhnout, snad se mu podaří využít nepřipravenosti svého hnědovlasého trapitele a vytrhne se, oči jsou doširoka rozevřené, teď je důležitý každý detail, zvládne to, určitě, musí!

Ale místo toho je jeho zápěstí sevřeno ještě pevněji, je hozen na nejbližší zeď a pevně přitisknut.

"Co si myslíš?!" Neřve. Šeptá. V tomhle tichu, které mu hází do obličeje jeho vlastní bezmoc, znásobenou na maximum, to vyznívá o to hrozněji. Zachvěje se. "Co si kurva myslíš, že děláš?!" Znovu. Tentokrát se třást nepřestane, drobné chvění tu zůstane.

Vyzvedne ho trochu výš, hrubě, tlačí silně, cítí, jak mu drsná omítka zdi roztrhává tričko a zarývá se do kůže zad, sykne, bolí to, sklopí oči, nechce vidět tu tyranskou tvář a nechce, aby brunet viděl jeho bolest. Tohle je to, o co mu jde, o co jim všem vždycky jde. Tohle je to, co mu nesmí dát. Cizí tělo se namáčkne víc na něj, patrně už nechce riskovat další odpor. A za troufalost se teď musí zaplatit.

Ano. Dostane pěstí do břicha. Ne zas moc silně, přesto má pocit, že vyzvrací vlastní žaludek a nakonec se udusí střevama, co budou následovat hned poté. Třeští ho hlava. Neví, co s ním teď bude, a nemůže to nijak ovlivnit. Nemůže udělat vůbec nic. Nepomůže přemlouvání. Nepomůže slibování. Nepotřebují sluhu, dolízá k nim spousta lidí, kteří jsou mnohem loajálnější, protože nemají hrdost a vidí prachy. Jestli se hne, jenom to zhorší, jestli bude prosit, jenom to zhorší, jestli se bude modlit, jenom to zhorší. Dávno došel k myšlence, že si museli podplatit Boha. Ani si neuvědomí, že vzlykne.

Nic nemá cenu.

Zvedne mu hlavu. Ví, že se na něj musí podívat. Všimne si, že slzí. Už skoro přestal vnímat, co ho bolí, co mu je, jak je na tom jeho tělo, je to zbytečný. Před ním výsměch a on sám je čistou, ryzou neschopností.

"Nebreč."

Snaží se. Nemůže. Chlapec - je jenom o dva roky starší než on, ale ten tělesný rozdíl je neskutečný - jej vyzvedne ještě výš. Záda se zase ozvou, ještě víc, rozcitlivělá. Znovu vzlykne. Proč se na to nemůže vykašlat? Proč se musí snažit přežít co nejlíp ještě potom, co je chycen?

"Oh, bože." Domlouváš se s ním, že musím ještě po smrti na mučení k ďáblům? napadne jej. "Ty jsi fakt," dýchne mu na tvář, "totálně nemožnej." Sotva ho přes slanou vodu v opuchlých očích vidí, tedy je zavře. Do jednoho jej taky někdo uhodil, nejspíš bude mít monokl, už teď to bolí. Všechno bolí. Bezmocnost nejvíc.

"Naprosto, hm." Nechápe, jak může takový melodický hlas patřit někomu takovému. Pár slz steče po jeho tváři, tečou do ranek, kde pálí. Něco měkkého se jich dotkne. Něco příliš příjemného na to, aby to sem patřilo.

Otevře oči, o kterých si ani neuvědomil, že je zase zavřel. On - ten, kdo jej zmlátil - ten, kdo jej stále bolestivě tiskne ke zdi - kdo mu vzal všechny věci - ten, kdo jej ponížil - právě ten a nikdo jiný... slíbává... jeho... slzy?!

Brzy rty od jeho tváře zase oddálí.

"Konečně jsi přestal fňukat," poznamená klidně.

"Ale - ale -... co to... co to dě-"

Protočí oči a tentokrát svoje ústa přitiskne na ty jeho. Vytřeští oči. Nechápe, ani trochu ne. Chlapec již neudělá skoro nic. Chvíli takhle zůstane, pak rty pohne, vystrčí špičku jazyka, ale jenom s ním přeje po cizích růžových polštářcích, pak se zase odtáhne.

"Jak se jmenuješ?"

"...Zack." Překvapí jej, že skutečně odpovídá.

"Dobře, Zacku. Podívej. Já si tě tady teď..." přesune se rty k jeho uchu "...prostě ohnu přes to auto a když budeš hodný, tak ti vrátím třeba občanku a klíče, hm?"

Potřebují, aby přišel do školy. Potřebují, aby viděli, co z něj zbylo. Obláček deprese a ponížení a ztracenosti. Jasně.

Obláček ponížení.

Udělá z něj děvku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Freddy B. N. Freddy B. N. | Web | 30. prosince 2012 v 3:13 | Reagovat

Ehm, tak jsem si dovolila opravit pár překlepů a tak... ^^' A je to krásné... a snad není ten název moc zlej. *původně to chtěla nazvat "Děvka", ale to zní moc krutě* Je to krásné. *a ona miluje přídavný jména v názvech* Jako "Vlažný", víš? Doufám, že je to přídavný jméno, to by byl trapas, kdyby nebylo. Ale je čtvrt na čtyři ráno, můžu dělat chyby... snad. No, je to krásný. ^^~~

2 Angel Angel | Web | 30. prosince 2012 v 10:44 | Reagovat

Uhn. S tou Podstatou musíme pokračovat. Jo. ^^ (Taky tě miluju ^^)
A k povídce. É...
To není fér! Já chci taky na Hobita!
(A umět tak dobře psát!)
Jasně. K povídce.
To bylo... Ehh... *není schopna normálního uvažování* Úžasný. Áno. Úžasný. ^^

3 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 30. prosince 2012 v 14:57 | Reagovat

(Jollyin výraz: O_O)
(V Jollyině hlavě: -------)
OMO! Čím ti dělám radost? Zrovna já? O.o
Povídka boží.
Nesnáším násilí.
Ale kvůli tobě sem to překousla. ^^

4 G. Hammerlik G. Hammerlik | Web | 30. prosince 2012 v 19:29 | Reagovat

Kurvafix. Toto chcem vidieť v nejakej knižnej podobe, je to skvelé. Fakt. Už dlho sa mi niečo takto nepáčilo. Teraz mám tak trochen násilné obdobíčko, čítam veľa o drogách, krádežiach, násilí ponižovaniu.
Genujjlne.
Tlesky-tlesk.

5 Hifi Hifi | Web | 30. prosince 2012 v 23:45 | Reagovat

[1]: Díky, moc, bejb ^^ Děvka mě napadla taky, ale fakt, je to... moc :D Takhle je to dokonalé. Fakt moc děkuju ^^ *červená se* ~

[2]: Haha, děkuju xD No, my museli kousek před koncem odejít, bo už mi jel vlak a matka je kráva, no xD Ale film jako takovej ti můžu jen doporučit, mně se líbil.
A psaní, inu, to přijde, ne? Sama mám ještě co zlepšovat w.w

[3]: OwO Vším...?
Ehr, děkuju ^^ Toho si vážím :3 Já jako normálně taky ně, ale nějak... jsem si ho oblíbila v povídkách, heh.

[4]: Děkuju, bejb :3 Takže mám napsat pokračování...? ^^

6 G. Hammerlik G. Hammerlik | Web | 31. prosince 2012 v 0:04 | Reagovat

[5]: Presne tak. Pokračovanie to je tak krásne slovo. Mám práve chuť na niečo také a potrebujem čítať a čítať. Potešilo by ma to. Všakže, si chceme prečítať ešte niečo podobného rázu? *potkaní obžierači papiera prikyvujú* Máš to aj s požehnaním.

7 Hifi Hifi | Web | 31. prosince 2012 v 0:22 | Reagovat

[6]: Haha, no, to si počkáš, já píšu extrémně pomalu, nicméně děkuju za... požehnání xD

8 Alia Alia | Web | 31. prosince 2012 v 13:05 | Reagovat

Nehehehe, Ali už dávno četla shounen a tenhle se ji moc líbil :3

9 Seš mi fuck. Seš mi fuck. | Web | 31. prosince 2012 v 16:59 | Reagovat

Hobita jsm viděla. Natšení, tak jasně- ale možná jsem si vod toho slibovala víc.

Povídka? Úžasná. Vlastně ani nevim, co na to říct. Měla bych začít zase psát. Aspoň trochu.

10 Hifi Hifi | Web | 1. ledna 2013 v 0:21 | Reagovat

[9]: No jo, slyšela jsem, že ty, co četli knihu, to docela zklamalo. Já ji nečetla, takže dojem dobrý ^^

Um, děkuju, vážně. A určitě začni.

11 Afjfhvhk Afjfhvhk | 1. ledna 2013 v 19:45 | Reagovat

Môžem olízať mobil?

12 Hifi Hifi | Web | 2. ledna 2013 v 0:22 | Reagovat

[11]: Mám taký pocit, že ty môžeš všetko.

13 Freddy B. N. Freddy B. N. | Web | 2. ledna 2013 v 17:35 | Reagovat

Mimochodem! *jo, četla to znova, potřebovala inspiraci na psaní* Proč se jmenuje Zack?! ><' *netvrdí, že by se jí představa takovýho Zachouška nelíbila, ale-* Příště se musí jmenovat Pepa Novák!

14 Hifi Hifi | Web | 2. ledna 2013 v 19:34 | Reagovat

[13]: Jáj, jména Zachary a Zack mají něco společného? *facepalm* Sorry. To nemá být Zachy. Bylo to první jméno, které mě napadlo, protože jsem chvíli před tím takhle pojmenovala Simíka. Hah.

15 Freddy B. N. Freddy B. N. | Web | 2. ledna 2013 v 21:24 | Reagovat

[14]: Zack je zkratka od Zacharyho... Ty ho miluješ, přiznej se! Zdá se Ti o něm! Vždyť je to ještě dítě! Ty úchyle! Zachy je můj, nikomu ho nedám! >__<

16 Hifi Hifi | Web | 3. ledna 2013 v 14:33 | Reagovat

[15]: Are you serious? o_O

17 Freddy B. N. Freddy B. N. | Web | 3. ledna 2013 v 14:39 | Reagovat

[16]: Neuvěříš, když se začnu vymlouvat na to, že to psal někdo jinej, kdo mi vlez na účet, co? ^^''''''

18 Hifi Hifi | Web | 4. ledna 2013 v 14:40 | Reagovat

[17]: Ne, ale můžu to předstírat, jestli chceš.

19 Freddy B. N. Freddy B. N. | Web | 4. ledna 2013 v 16:34 | Reagovat

[18]: To bys byla hodná.

20 Lizzy Lizzy | Web | 5. ledna 2013 v 23:34 | Reagovat

Ahhh, ty mě máš v oblíbených/čtených blozích? To snad vidím poprvý v životě. Teda, spoléhám na to, že Lizzy v tom sloupečku jsem já a nikdo jiný, ale než by  se mi odkaz otevřel, můj notebook vybuchne, takže.

Miluju jednoslovný věty. Jsou na tom všem nejlepší. -Nebreč.

21 Lizzy Lizzy | Web | 5. ledna 2013 v 23:34 | Reagovat

[20]: *Dodatek k prvnímu odstavci, jsem velmi poctěna.

22 Cement Cement | Web | 10. ledna 2013 v 23:42 | Reagovat

Get out of my head, get out of my heart... but in my ass is place. (y)

23 Emanuela Emanuela | Web | 11. ledna 2013 v 19:42 | Reagovat

Páni páni! Vážně povedený. Mám úplnou husinu! Piš dál, jsi skvělá

24 little-consolation little-consolation | 11. ledna 2013 v 21:39 | Reagovat

ale jo! může. musim začít něco dělat se svojí postavou!

25 Emanuela Emanuela | Web | 11. ledna 2013 v 21:40 | Reagovat

věř, že ano :D

26 Emanuela Emanuela | Web | 20. ledna 2013 v 12:04 | Reagovat

máš pravdu, asi ho dojdu navštívit! ovšem nevím, jestli mě pozná :D podle mě takhle řve na většinu lidí, co tam projdou :D

27 Seš mi fuck. Seš mi fuck. | Web | 21. ledna 2013 v 23:40 | Reagovat

[10]: Já jsem knížku nečetla.
Začnu.. možná. Dokopu se k tomu.

28 J.A, Miss Madness J.A, Miss Madness | Web | 26. ledna 2013 v 22:47 | Reagovat

Tohle je tak skvělý~~~
Možná se necháš ukecat k pokračování?! Tak to prosím, moc prosím, protože toto je dokonalé. ^q^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama