Únor 2013

We're not here!

14. února 2013 v 21:30 | Hifi |  Odpadkovej koš
Nie, nechcem vložiť emotikon, ty pojebaný blog.cz!
Ucacbscbscjs človek sa chce iba prihlásiť, aby mohol oznámiť, že už sa nevrátí, a hej, čo asi?! Celý net sa z teho sekne! Fuck off.
Lebo drtivá - okej, končím se slovenštinou - většina z vás (vlastně všichni, co se vyjádřili, hm, hm) chce, abych dál pokračovala v blogování, vážně budu, ale na blogspotě (sorry, Jimmy, Em). Vlastně jsem ten blog založila hned, jak jsem si přečetla komentář od Err, protože ten mě fakt nekompromisně zabil. Ale jako totálně. Miluju random komentáře. A random humor. Prostě random věci.
MAČKAAAAAAAAAAAAAA!
So, moje nová adresa je hifle.blogspot.com (to nik nečakal!)
Aj ked tie čo sú tiež na blogspote a niečo som im od pondelka komentovala už to možno aj tak vedia. No čo.

Asi tak.

Čičiči

8. února 2013 v 14:59 | Hifi |  Odpadkovej koš
Zdravím!
Vím, že je to úplně neuvěřitelné a všechno, bo jsem tu byla naposledy před... dvěmi měsíci? Jedním? Fakt nevím, nevermind, WHO CARES?! (Okamžik, mám zašpiněné brýle - zase.) (To mi připomíná ten ubohý vtip "Píšu ti pomalu, protože vím, že neumíš rychle číst.") Prostě před dlouhou dobou. A povídka Ponížený měla zatracený úspěch. Takže už pracuju na nějakém tom druhém díle a mám tak jako načrtnutý nějaký děj a myšlenku a zápletku a tak... (V hlavě. A moje hlava je blbý poznámkovník. Ale to nevadí. Nic nevadí! Všichni jsme lemuři!)
No ale... já tak nějak... měla jsem v plánu s tímhle blogem seknout.
Jak nemálo ve skutečnosti nevím kolik lidí z vás ví, můj druhý, oficiální blog (se všechnou tou normální tvorbou) se přesouval.
Protože nemám ráda blog.cz. Fakt ne. A protože mě Standa s prominutím NASRAL a já nejsem kus hadru.
So.
To pokračování fakt napíšu. A taky mám v rozepsaných jedno yuri (které slibuju už NEUVĚŘITELNĚ dlouho, tak doufám, že bude aspoň dobré) a volné navázání na To pro Err co nemá název a tak a... četl by to někdo? Stáli byste dál o moje úchylné povídky? A blbé povídky? A vůbec o moje výkecové články, spamovací články a všechno, co k tomuhle blogu patří?
Stál by někdo o to, abych pokračovala s tímhle blogem? Probably bych to přesunula na blogspot, ale...
Ale jo, asi bych to riskla.